Mk 4,40b

Mk 4,40b z Biblii Pierwszego Kościoła. Najmocniejsze pytanie, jakie Jezus kieruje do każdego z nas. Zawiera ono potężne rozgoryczenie naszą postawą. Uwierzmy Zmartwychwstałemu, że dla Niego żadna nasza sprawa nie jest ani zbyt błaha, aby ją mógł zbagatelizować, ani przeogromnie skomplikowana, aby nie mógł jej w mgnieniu oka rozwiązać. Co Chrystus ma jeszcze uczynić, abyśmy w Niego i Jemu uwierzyli na 100%?! Co Chrystus ma jeszcze uczynić dla Ciebie?! Co Chrystus ma jeszcze uczynić dla mnie?!

Bardzo lubię te dwa monumentalne pytania Jezusa

Fragment jest proklamowany w Kościele w Sobotę III tygodnia Okresu zwykłego oraz XII Niedzielę zwykłą roku B